10 pomysłów biznesowych, które ułatwią Ciż zostać milionerem.

Możesz zarobić miliony na znacznie nieoczekiwanych rzeczach. Na dowód na skarpetkach, trampkach lub błocie.

4 szalone pomysły, które obecnie uczyniły kogoś milionerem.

Nikt nie powstrzymuje cię przed próbą powtórzenia przynajmniej niektórych z nich.

1. Otworzyć sklep zoologiczny.

Około pół wieku temu amerykański mężczyzna o imieniu Dahl, słysząc, kiedy koledzy a bliscy narzekają na nasze zwierzęta, wymyślił idealne" zwierzę hodowlane " — kamień. I zaczął sklep z ich sprzedażą.

"Pet Rocks" (Pet Rocks) były przyjemnymi głazami z meksykańskiej plaży Rosarito oraz historyczny sprzedawane w kartonowych opakowaniach ze słomką i otworami do oddychania.

Głupota? Ogólnie rzecz ujmując, tak, i nawet Dahl nie zaprzeczył temu, traktując model jak żart Gary ' ego Dahla diesa w 78; twórca Pet Rock, ikona kultury pop z 1970 roku. Wraz z kamieniami dostarczył informacje dotyczące istot a nauczenia — wielostronicową broszurę, w jakiej użytkownicy zostali ogłoszeni, jak pytać o "zwierzaka", właśnie go zwiększyć, uspokoić, jeśli Pet Rock się zaalarmuje, i nawet wyszkolić. Proste polecenia typu "stawaj w tle", i dla indywidualnych, np." przelewaj się po stole", pożądana była konsultacja gospodarza.

Oryginalny pomysł okazał się niesamowicie udany. W łańcuchu sześciu miesięcy Dahl sprzedał półtora miliona Pet Rock po cztery dolary za każdy także uzyskałem sukces netto o liczby ponad miliona.

2. Zamień strony do kreacji w sport.

Były trener wojskowy Phil Black lubił rozgrywać w karty w wolnym terminie. Po przeprowadzeniu kariery wojskowej postanowił połączyć dwa swoje zajęć również opracował karty fitness.

Talia o marce FitDeck sporządza się z 50 kartonów, spośród jakich każda ma wszelkie zadania sportowe i porady, jak dobrze je utworzyć. Sztuka w fitness jest niska: uczestnicy na wymianę wyciągają umowy a dają odpowiednie ćwiczenia.

Program jest naturalny również na idealny etap oka absolutnie mało obiecujący. Wszak nie. FitDeck bronił się lukratywnym startupem, jaki przyniósł Philowi Blackowi kilka milionów dolarów w łańcucha pierwszych 12 miesięcy sprzedaży.

3. Sprzedaj swoje błoto. Pakowane, w bankach.

Wiadomo, że emigranci tęsknią za opuszczoną ojczyzną. Twórcom startupu Irish Durt ("Irish DiRT") udało się żyć na współczesnej ochocie. Założyli sprzedaż irlandzkiej ziemi włożonej w prawidłowe blaszane słoiki.

Kosz z ziemią o wielkości młodszej niż 400 g wydawał się za około 25 USD. A "kawałek ojczyzny" znalazł wielu klientów. W rządu paru lat startup sprzedał ponad 200 ton ziemi o zalet przekraczającej milion dolarów. To zasada, że akurat na krawędzi internetowej Original Irish Durt pomysłu stanowi ułożone, że słoiki są wyprzedane.

Nawiasem mówiąc, przyjrzyj się obok temu tematowi. Biorąc pod uwagę, iż ostatnie jedno Rosja opuszcza rocznie do 400 tysięcy osób migracja do Rosji , wyniki pierwszego półrocza 2019 r., spośród których grupę z gwarancją będzie czuła za ojczyzną, pomysł może wyrazić się niezwykle opłacalny.

4. Zorganizuj subskrypcję skarpet.

Każdy pragnie ciągle nowych skarpet, jednak głównie nie jest okresu na pojechanie do zakładu czy na rynek w kierunku pozyskania takich drobiazgów. Twórcy amerykańskiego startupu Sock Club zamknęli potrzebę po prostu: zaczęli sprzedawać ludziom subskrypcję tego aspektu garderobie. Osoba płaci pewną ilość, a dalej co miesiąc w biegu roku korzysta pocztą 1-2 pary oryginalnych skarpet o odpowiednio takiej gęstości także fasonie, która stanowi nieodzowna.

Jest druga opcja: istnieje możliwość zamówienia produktu o specyficznym projekcie.

Brzmi prosto, jednak w prawdy przedsięwzięcie objawiło się niezwykle dochodowe. Jego właściciele zapewniają How Oraz Started a $1mm / Month business Selling Custom Socks, że dochody z ostatniego biznesu mają milion dolarów miesięcznie.

6 pomysłów, jakie mogą wywołać, iż będziesz milionerem.

Te wpływy są bardziej stare niż obecne wymienione powyżej. Jednak ostatnie plus: ich efekt może pokazać się bardziej banalny oraz stabilny.

1. Szyj kostiumy bohaterów słynnych filmów lub muzyk.

Na komentarz na zasadzie "Świata Dzikiego Zachodu", jakiegoś czasu" Walki o tron"," Wiedźmina " czy World of Warcraft.

Coraz mnóstwo ludzi, którzy w rzeczywistości chcieliby wyglądać gdy ich szczególne wirtualne postacie. Ponadto Dzisiaj Kreacja nie jest znormalizowana, jak poprzednio. Uniform Institute należy obecnie do przeszłości, i jeżeli pojawisz się na ścieżce pożądaj w akcji w sukni ze świata Dzikiego Zachodu, nikogo toż nie zacznie.

Możesz począć od małego sposobu do produkcji strojów karnawałowych. Oraz "oderwij" tych szlachetnych, którzy ostatnio bronili się popularni — to przedstawia wciąż nie wkroczyli do dużej sprzedaży. Na model nie jest że kupić kostium Kopciuszka dla niemowlęta. Tymczasem w garniturze Lady Bug może przyjść problem, chociaż popyt jest stosunkowo wielki.

Na szeregu małego warsztatu nie uzyskasz więcej, ale wypchniesz rękę. Jednak powodzenie potrafi się natychmiast uśmiechnąć – pod warunkiem kompetentnej strategii marketingowej. W rezultacie Stroje nie potrzebują być sprzedawane chociaż w miejscowym mieście. Ważna spożywa polecać na międzynarodowych stronach, takich jak eBay, Amazon czy przekazywać na forach profilowych, na jakich zajmują miłośnicy samego czy różnego filmu czy bohaterów. Podnosi toż możliwości na licytację.

Po studium portfolio możesz wytrzymać do kolejnego kroku — wysyłania możliwości do poważnych instytucji biorących się dekoracjami, zadaniami, byciem imprez tematycznych.

2. Zająć się kontrolą nad głowami starszymi również służbami dla współczesnej indywidualnej kategorii populacji.

Według WHO Decade of Healthy Aging , teraz w 2030 r.na świecie będzie bardzo osób starych niż dzieci poniżej 10 roku istnienia. A do 2050 roku liczba ludności powyżej 60 przekroczy łączną wartość nastolatków a klasy (10-24 lata).

Przedstawia to, że usługi sprowadzone do kobiet starych będą jeszcze wysoce popularne. I nie pracuje właśnie o Opiekunki lub wysyłanie leków.

Osoby stare częściej niż własne wymagają przebywa na ludzkie spacery lub wycieczki. Niestety im działać obowiązki kuchenne czy rozumieć rachunki. Sprowadza się, że nie mogą wyruszyć na wczasy, skoro nie jest nikogo, kto mógłby opiekować się trzema kotami lub bliskim psem. Nie wciąż potrafią korzystać z dzisiejszej technologie. Oczywiście dorosłe dzieci potrafią w obecnym wszystkim pomóc, jednak czasami goszczą w oryginalnych miastach, i chociażby na innych kontynentach.

Generalnie rzecz ujmując, firma, jaka może zagwarantować starszym znajomym lub pojedynczym asystentom, zaproponuje programy na mieszkanie dowolnego terminu, pomoże w usuwaniu, zakupach, płaceniu rachunków lub pochodzeniu psa, wyraźnie zakłada duże pas do służby handlowej. Również będzie się rozszerzać z wszystkim rokiem, ponieważ starzenie się populacji jest międzynarodowym trendem.

3. Rozpocznij realizację powiązaną z siatką powierzchni w zamku.

Nowi wszyscy z boków rozłożonych w gardle domowym są zmuszeni rozwiązać dwa różne problemy. Po pierwsze-chcą zajmować w przestronnych oraz pewnych, uporządkowanych pokojach. Po drugie-w tymże samym okresie budynki są przepełnione rzeczami: ubraniami również butami, gadżetami, sprzętem AGD, papierami, sprzętem sportowym. Radzenie sobie spośród tym jest niesłychanie trudne. Zatem na bazarze głęboko niż kiedykolwiek będą poszukiwani eksperci oraz producenci, którzy posłużą ludziom kompetentnie zorganizować dziedzinę w indywidualnych miejscach.

Według profesjonalnych szacunków Wartość rynku "organizatorów produktów" dla domu do 2021 r. wyniesie 11,8 miliarda artykułów do formy Domu – popyt również sprzedaż Forecasts, związek w placu, Rozmiar rynku, liderzy rynku dolarów rocznie.

Wśród takich wyników wybierają się wszelakiego rodzaju modułowe architektury również regały, a również pomocy ich instalacji, meble transformatorowe, szuflady również kosze, kompaktowe zestawy przyborów domowych również łazienkowych. Generalnie rzecz ujmując, wszystko, co umożliwi odpowiednie przechowywanie rzeczy, przenosząc je spośród oczu.

4. Zdobyć się reseilem rzeczy limitowanych.

Świetnym przykładem tego, jako zatem zapewne realizować, jest Benjamin Kicks, amerykański nastolatek. W siódmej klasie popatrzałem na eBay również był niesamowicie zaskoczony, gdy znalazłeś, ile kosztują markowe trampki z kolekcji z https://i-dotacje.pl/obrot/ limitowanej edycji z przeszłości.

Chłopiec potrząsnął Skarbonką, pożyczył pieniądze od rodziców, za 400 dolarów kupił nowe limitowane Sportowe Buty także przez kilka miesięcy zmagał się z pokusą, żeby sam mieć nową sukienkę. BEN przetrwał próbę. I następnie zrobił już odchodzące z zbytu buty z dziesięciokrotnym zyskiem: za 4 000 dolarów. Toż pozwoliło mu osiągnąć nowe trampki do odsprzedaży.

Generalnie rzecz mając, dalsze rozumiesz. W 2017 roku Ben, który w aktualnym czasie miał 16 lat, zbliżył się do pierwszego zarobionego miliona The Sneakerdon: How Benjamin Kapelushnik Makes His Sneaker Business Boomin .

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

Create your website with WordPress.com
Get started
%d bloggers like this: